Menu Content/Inhalt
Strona główna arrow Wystawa o Jaworzniakach
Apel Drukuj Poleć znajomemu

Zwracam się z prośbą do szanownych Koleżanek i Kolegów, aby pomogli mi ustalić, kto jest właścicielem naszej strony internetowej (domeny www.jaworzniacy.pl).  Dotychczas udało mi się ustalić, że we wrześniu 2005 r. ukazała się następująca notatka:

 

Nasz adres internetowy

W naszym lokalu przy ul. Piwnej uzyskaliśmy łączność internetową. Nasz adres internetowy jest następujący: www.jaworzniacy.pl e-mail: fundacja@jaworzniacy.pl

 

Ten adres internetowy jest aktualny i zamieszczany obecnie w naszym piśmie.

Problem w tym, że administrator strony powiadomił, iż nie wpłynęła opłata za jej prowadzenie i będzie musiał zlikwidować naszą stronę. Nasz Związek nie może wnieść opłaty, ponieważ stronę – jak twierdzi administrator, założyła osoba prywatna. Administrator nie może podać, kim jest ta osoba, powołując się na ustawę o ochronie danych osobowych. Jeżeli któryś z Kolegów wie lub pamięta, kto zakładał naszą stronę, proszę o informację. Dokonamy przeadresowania strony na „Jaworzniaków”. Szkoda, żeby uległa ona likwidacji,  bo zainteresowanie stroną jest duże. Jak podaje licznik była 301340 razy odwiedzana.

 

Jerzy Pruszyński

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
link stat4u