Menu Content/Inhalt
Strona główna arrow WIELOKROTNIE POWTARZANE KŁAMSTWA STAŁY SIĘ PRAWDĄ
APEL do KOD i jego Zwolenników Drukuj Poleć znajomemu

APEL

do

KOD i jego Zwolenników

 

My Młodociani Więźniowie Polityczni lat 1944-1956 ostro protestujemy przeciwko porównywaniu obecnej sytuacji w Polsce z czasami stalinowskimi.

Takie porównania ubliżają nam jeszcze żyjącym, jak i naszym zamordowanym i zmarłym kolegom, którzy poświęcili młodość, stracili zdrowie w więzieniach i zostali zaliczeni w PRL do obywateli drugiej kategorii, ponieważ mieli odwagę powiedzieć nie próbom sowietyzacji naszego Kraju. Trzeba być ignorantem najnowszej historii, albo celowym kłamcą, aby czynić takie porównania.

To między innymi, dzięki naszej walce z totalitarnym systemem sowieckim, KOD i jego Zwolennicy mogą bezkarnie protestować na ulicach i w Sejmie, twierdząc że w Polsce zagrożona jest demokracja.

Odpowiedzcie na pytania w imię czego protestujecie, do czego dążycie? Czy chcecie obalić praworządnie wybrany rząd i powrotu aferzystów? Czy dopominacie się obalenia Sejmu i nowych wyborów, aby je przegrać? Czy zakłócając uroczystości kościelne, takie jak pogrzeb Inki i msze Smoleńskie podejmujecie walkę z kościołem? Czy szkalując Polskę za granicą chcecie świadomie szkodzić krajowi? Czy sprzeciwiając się stacjonowaniu wojsk amerykańskich , wolicie obecności innych wojsk, które niedawno opuściły nasz kraj? Najprościej stawiamy tylko  jedno pytanie: czy dążycie do skłócenia społeczeństwa i może krwawej konfrontacji oraz za czyje to robicie pieniądze?

Mówcie do nas innym językiem, nie tym pełnym wulgaryzmów, którego używacie na manifestacjach, dając niechlubny przykład młodzieży.

Czekamy na Waszą odpowiedź.

 

Zarząd Główny Związku byłych Młodocianych Więźniów Politycznych lat 1944-1956 „Jaworzniacy”

Jerzy Pruszyński – Prezes Zarządu              

Jerzy Stokowski - Wiceprezes Zarządu

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
link stat4u